Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

 

UAB NekTur vertindama jūsų asmeninį privatumą parengė privatumo politiką. Joje aprašoma kokią jūsų asmeninę ir kitą informaciją įmonė renka, kaip ją saugo, taip pat informuoja apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų asmeninės informacijos naudojimu ir atskleidimu kitoms šalims.

Informacija renkama internetinėje svetainėje nektur.lt, taip pat mobilioje tinklapio versijoje ir visuose svetainės puslapiuose, bei srityse.

Šis dokumentas reglamentuoja informaciją, kurią mes renkame iš jūsų per savo tinklapį. Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų įmonių ar organizacijų internetinius tinklapius. Mes nesame atsakingi už šių tinklapių turinį, todėl prieš pateikiant bet kokią informaciją apie save naudotojas turėtų susipažinti su atitinkamos interneto svetainės taisyklėmis, privatumo politika ir kita informacija.

 

RENKAMA INFORMACIJA

 

Nektur.lt nesiunčia naujienlaiškių ir panašaus pobūdžio informacijos tinklapio naudotojams.

UAB NekTur, šioje privatumo politikoje aprašomu būdu, renka Jūsų asmeninę informaciją.  Asmeninė informacija leidžia atpažinti ir identifikuoti asmenį.

Ketinat susisiekti su mumis jūs nurodysite šią asmeninę informaciją: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, savo telefono numerį, taip pat kitą asmeninę informaciją, kurią pageidausite pateikti. Surinktą asmeninę informaciją mes naudosime atsakydami į jūsų paklausimus, apie konkretų nekilnojamojo turto objektą, mūsų teikiamas paslaugas ar kito pobūdžio klausimus. Bet kokia asmeninė informacija, kurią pateiksite siųsdami mums užklausą bus naudojama nagrinėjant jūsų pageidavimą ar atsakant į jūsų užklausą. Jums sutikus mes galėsime jus įtraukti į sąrašą, skirtą su jūsų užklausa susijusiai informacijai teikti, taip pat kitiems tikslams, aprašytiems šioje Privatumo politikoje.

 

IP ADRESAI IR KITI DUOMENYS

 

Jums lankantis mūsų internetiniame tinklapyje taip pat renkama ši informacija: jūsų IP adresas, aplankyti puslapiai, taip pat užregistruojama, kokį turinį peržiūrėjote. Ši surinkta informacija nėra skirta jums identifikuoti. Tai informacija, kurią automatiškai mums atsiunčia jūsų internetinė naršyklė. Ji susideda iš informacijos apie jūsų operacinę sistemą, tinklapio adreso, kuriame lankėtės atidarydami mūsų svetainę, apsilankymo datos ir laiko, jūsų naudojamos naršyklės, interneto duomenų srauto struktūros, taip pat informacijos, kokius mūsų tinklapio puslapius peržiūrėjote.

 

SLAPUKAI IR „INTERNETO ŠVYTURIAI“

 

Slapukai (angl. cookies) – itin nedidelės apimties failai perduodami į jūsų įrenginį, kuriuo naršoma mūsų svetainėje, po to kai leidžiate savo naršyklei juos priimti.

„Interneto švyturiai“- paprastai yra maži kodo elementai, esantys internetiniame puslapyje, stebintys lankytojų elgesį ir renkantys duomenis apie jų veiksmus internete. Jie gali būti naudojami mūsų ar trečiųjų šalių.

Slapukais ir kitų technologijų pagalba galima analizuoti jūsų interneto duomenų srauto struktūrą, optimizuoti jūsų patirtį naudojantis mūsų internetiniu tinklapiu, saugoti informaciją jūsų seanso metu, pritaikyti tinklapį jūsų asmeniniams poreikiams ir surinkti informaciją apie jūsų lankymąsi mūsų internetinėje svetainėje.

Jūs bet kada galite koreguoti savo privatumo nustatymus, koreguodami slapukų ir panašių technologijų naudojimą savo naršyklėje, tačiau išjungus slapukus gali pablogėti ir /ar neveikti kai kurios mūsų tinklapio funkcijos.

 

NAUDOJAMI SLAPUKAI

PHPSESSID -  sesijos ID slapukas, naudojamas puslapio funkcionalumui užtikrinti (pvz., grįžimas atgal į paskutinę sąrašo vietą).

_ga - slapuką naudoja „Google Analytics", kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams ir pagerintų kliento patirtį besilankant svetainėje. Sukuriamas nuo sutikimo momento.

_gat - slapukas naudojamas „Google Analytics" siekiant riboti užklausų dažnumą.           

_gid - slapukas naudojamas „Google Analytics" siekiant atpažinti Asmenį. Sukuriamas pirmo įėjimo į puslapį metu.

_ym_d - statistikos slapukas naudojamas rinkti informacijai apie interneto svetainės lankomumą.

_ym_isad - statistikos slapukas, naudojamas rinkti informacijai apie interneto svetainės lankomumą. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį.

_ym_uid; _ym_visorc - Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Yandex Metrica“.

currency - slapukas skirtas įsiminti pasirinktą valiutą.

language - slapukas skirtas įsiminti nustatytą kalbą.

metrika_enabled - slapukas naudojamas duomenims apie lankytojo elgesį svetainėje rinkti - ši informacija gali būti naudojama lankytojui priskirti lankytojų segmentą, remiantis bendromis nuostatomis.

 

PERDUODAMA INORMACIJA

 

Jūsų asmeninė informacija, kurią mes surinkome jums naudojantis mūsų internetiniu tinklapiu, gali būti pateikta kitiems asmenis, priklausomai nuo jos rinkimo ir konteksto. Jei ieškote nekilnojamojo turto objekto, mes galime pateikti jūsų mums pateiktą informaciją ir paieškos parametrus kitoms šalims. Jei pageidausite susisiekti su šiomis šalimis mes atskleisime jūsų pateiktą informaciją ir jūsų prašymas bus patenkintas.

Gavę jūsų sutikimą galime pateikti jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims rinkodaros, reklamos ar kitos komercijos tikslais.

Jūs taip pat galite gauti informaciją susijusią su trečiosiomis šalimis (pavyzdžiui, nekilnojamojo turto vertintojai, notarų biurai, bankų specialistai ir kt.). Jums pageidaujant mes perduosime jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims.

Nuasmeninta informacija. Serverio įeičių analizė, informacija apie duomenų srautą, susijusi su galimais klientais, įskaitant duomenis apie mūsų tinklapio naudojimą ir bendrąją informaciją apie mūsų klientus gali būti perduota reklamuotojams ar verslo partneriams. Šiuo atveju analizuojami tik su naudojimu susiję duomenys ir kita informacija, kuri nelaikytina asmenine informacija.

UAB NekTur pardavimo, sujungimo, likvidavimo ar kitu panašiu atveju asmeninė informacija tampa perduodamo turto dalimi, arba gali būti paviešinta (atsižvelgiant į konfidencialumo apribojimus) teisinio įvertinimo metu. Perdavus turtą tokiu būdu, turtą įgyjanti bendrovė turės naudoti jūsų asmeninę informaciją vadovaudamasi šia Privatumo politika ir jūsų pasirinktais privatumo nustatymais.

Turime galimybę gauti ir atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jums siųstus ir gautus el. laiškus ar užklausas, kurią pagrįstai reikia atskleisti laikantis įstatymų, reglamentų, taisyklių ar teismo nurodymų. Asmeninė informacija bus atskleista jei šie reikalavimai bus gauti iš vyriausybinių , administracijos įstaigų ar teisėsaugos ir panašių institucijų teikiant pretenzija ar ieškinius, taip pat siekiant užkirsti kelią mūsų teikiamų paslaugų sąlygų pažeidimams. Taip pat siekiant atskleisti veiklas, kurios turi neteisėtos veiklos požymių ir gali kilti pavojus kurio nors asmens ar turto saugumui.

 

KREIPIMASIS PASINAUDOJANT SOCIALINIAIS TINKLAIS

 

Mūsų privatumo politika neapima, socialinių tinklų(Facebook, Instagram, Pinterest ar kt.), statistinės informacijos rinkimo svetainės „Yandex Metrica“, ar mūsų partnerių  privatumo politikos. Jūsų informaciją Jums lankantis mūsų socialinių tinklų paskyrose (Facebook, Instagram, Pinterest ar kt.) kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas. Jums lankantis mūsų parnerių internetiniuose tinklapiuose Jūsų informacija kontroliuoja tinklapio valdytojas, kuriame lankotės. Tai apima pranešimus, paspaudimus „like“, „folow“ ir kitas funkcijas, bei komunikaciją. UAB NekTur rekomenduoja susipažinti su trečiųjų šalių privatumo politika ir iškilus klausimams dėl jų privatumo politikos susisiekti su paslaugų tiekėjais.

 

SURINKTOS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS

 

Mūsų surinkta informacija panaudojama kokybiškoms paslaugoms jums teikti ir mūsų paslaugų tobulinimui. Pagrindiniai panaudojimo būdai:

 

JŪSŲ TEISĖS

 

Asmens duomenų apsaugos atžvilgiu ir taikomų aktų nustatyta tvarka jūs turite šias teises:

 

NUKREIPIMAS Į TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGAS

 

UAB NekTur gali jus nukreipti į trečiųjų šalių paslaugas (kaip apibrėžta mūsų paslaugų teikimo sąlygose ir šioje privatumo politikoje). Mes nekontroliuojame ir neatsakome už trečiųjų šalių paslaugų teikimo metu naudojamus duomenų privatumo ar apsaugos būdus. Jums pradėjus naudotis trečiosios šalies teikiama paslauga, bet kokiai jūsų pateiktai informacijai yra taikomos trečiosios šalies paslaugų naudojimo sąlygos ir privatumo politika.

 

INFORMACIJOS APSAUGA IR SAUGOJIMO TERMINAI

 

Mes esame įdiegę patikimas saugos priemones, siekdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją. Darbo tvarka organizuojama taip, kad būtų užtikrinamas saugus kompiuterių duomenų ir/ ar dokumentų, bei archyvų naudojimas, tvarkymas ir perdavimas.

Jūsų asmeninė informaciją saugoma teisės aktų nustatytais terminais. Pasibaigus saugojimo terminui jūsų asmeninė informacija yra sunaikinama/ ištrinama, taip kad nebūtų galima jos atkurti.

 

PRIVATUMO POLITIKOS GALIOJIMAS IR PAKEITIMAI

 

 

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

 

UAB NekTur siekia užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą ir imasi visų būtinų priemonių.

Mūsų įmonė nebus laikoma atsakinga už žalą ir / ar nuostolius, atsiradusią jums ir / ar tretiesiems asmenims dėl to, jog jūs nurodė neteisingus ir / ar neišsamius savo asmens duomenis arba tinkamai neinformavo apie jų pasikeitimą. Nors UAB NekTur ir imasi visų reikiamų priemonių siekdama užkirsti kelią trečiosioms šalims neteisėtai naudoti jūsų asmeninę informaciją, ji negali būti laikoma atsakinga už bet kokius pažeidimus, nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tų trečiųjų šalių surinktos jūsų asmeninės informacijos naudojimo / piktnaudžiavimo ja. 

 

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

 

Iškilus klausimams, norėdami palikti atsiliepimą apie šią privatumo politiką ar dėl kitų klausimų, susijusių su čia pateikiama informacija, kreipkitės į mus elektroniniu paštu: ag.nektur@gmail.com , ar pateikdami užklausa internete www.nektur.lt.